1-n
2-n
3-n
4-n
5-n
6-n
7-n
   

Prezentacja Uczelni

 


Zgrupowanie szkoleniowo-treningowe Zawoja 2014

Bezpieczeństwo Wewnętrzne - Studia Wyższe - APEIRON

Jeżeli szukasz ciekawego i przyszłościowego kierunku studiów i nowoczesnej uczelni,która pomoże Ci zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” to dobry wybór! Z myślą o współczesnym rynku pracy, proponujemy studia na kierunkach bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracja, zapewniając ciekawe i praktyczne specjalności, będące doskonałym startem do kariery w jednostkach administracji centralnej i samorządowej, służbach mundurowych i innych firmach i instytucjach odpowiadających za bezpieczeństwo publiczne i indywidualne. U nas podejmiesz naukę na kierunkach administracja, jak i bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie (II stopnia), jak i licencjackie (I stopnia), które pozwolą na uzyskanie odpowiednich kompetencji.

 

Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie


Oferujemy również szeroki wybór studiów podyplomowych, a także kursów. Pozwolą Ci one zdobyć dodatkowe kwalifikacje m.in. w zakresie coachingu, mediacji, resocjalizacji społecznej, czy też zarządzania kryzysowego. Naszym celem jest zapewnienie każdemu studentowi jak najwyższego poziomu merytorycznego zajęć przy zachowaniu przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Dlatego stawiamy na wykładowców z doświadczeniem akademickim, ale i praktycznym – znających realia pracy w zawodach, do których przygotowują oferowane kierunki przez uczelnię: bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracja.Wybierając naszą ofertę edukacyjną, możesz podjąć studia administracyjne i z bezpieczeństwa w Krakowie, a także postawić na studia w Katowicach. Gwarantujemy praktyczny i ciekawy program nauczania, przystosowany do realiów społeczno-politycznych – tak, jeśli chodzi o studia administracyjne z bezpieczeństwa w Katowicach, a także magisterskie i licencjackie studia z bezpieczeństwa i administracji w Krakowie.

Tym, którzy zdecydują się na studia z bezpieczeństwa w Katowicach oraz Krakowie, a także studentom administracji oferujemy wiele perspektywicznych fakultetów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne, uczelnia nasza jest jedną z niewielu z tak szerokim wyborem specjalności, między innymi takich jak: zarządzanie kryzysowe, kryminalistyka i kryminologia, bezpieczeństwo państwa, kontrterroryzm i jednostki specjalne. Równie bogaty wybór czeka na podejmujących studia z zakresu administracji.

Jeżeli chcesz studiować bezpieczeństwo wewnętrzne w Katowicach lub Krakowie i oczekujesz doskonałych perspektyw na profesjonalną przyszłość, już teraz sprawdź szczegółowe informacje o kierunkach i przystąp do rekrutacji na naszą uczelnię! Studia u nas będą prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie pozwolą Ci zdobyć niszowe wykształcenie w poszukiwanych zawodach.

 

Katowice Rekrutacja 2014/2015

Zapraszamy do rekrutacji w Wydziale Zamiejscowym w Katowicach.

Promocyjne czesne i oferta.

Dane teleadresowe + mapa dojazdu.

Co zrobić, żeby mieć nawet rok studiów gratis?

Dołącz do nas!

Запрошуємо на навчання до Вищої школи безпеки «АПЕЙРОН» у Кракові.

Zapraszamy na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa APEIRON w Krakowie.

 

Zgrupowanie szkoleniowo-treningowe w Zawoi 2014

 

Zapraszamy na studia!

Punkty rekrutacyjne na studia I i II stopnia:

Kraków, ul. Krupnicza 3

Katowice, ul. Słowackiego 41