1-n
2-n
3-n
4-n
5-n
6-n
7-n
   

Inauguracja roku akademickiego

 


Zgrupowanie szkoleniowo-treningowe Zawoja 2013

Rekrutacja do Programu Rozwojowego dla Absolwentów

Firma Tesco Polska Sp. z o.o. daje swoim pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy. W roku 2008 Tesco uruchomiło po raz pierwszy Program Rozwojowy dla Absolwentów EKSTRAKLASA skierowany do absolwentów uczelni wyższych.

Roczny program rozwojowy skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa studenci i absolwenci znajdą na stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce "Programy menadżerskie i praktyki". Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.tesco.pl/kariera.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się na przełomie kwietnia i maja 2014 a Centrum Oceny zaplanowane jest na początku czerwca 2014 r.

Czytaj więcej >>

 

Maciej Dębosz z W-11 - gościnnie w Apeironie

Zajęcia z przedmiotu Zwalczanie przestępczości na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne z udziałem Macieja Dębosza z serialu W-11 Wydział Śledczy.

Zobacz fotorelację z zajęć.

maciek-zajecia

 

Dni Otwarte Uczelni - dziękujemy za odwiedziny

Wszystkim uczestnikom, wykładowcom, a w szczególności maturzystom i przyszłym studentom Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron" dziękujemy za spotkanie na Dniach Otwartych Uczelni.

Mamy nadzieję, że wizyta Wam się podobała - zapraszamy na fotorelację i do zobaczenia za rok (a z maturzystami w październiku).

Dzień Otwarty w Krakowie

dni-krk

Dzień Otwarty w Katowicach

dni-katow

 

Zbiórka Aresztu Śledczego w Krakowie dla potrzebujących Dzieci

zbiorka-inf Szanowni Państwo,

Areszt Śledczy w Krakowie - Podgórzu prowadzi zbiórkę materiałów biurowych, książek, maskotek oraz gier planszowych na rzecz świetlicy socjoterapeutycznej w Rząsce.

Jednostka: Areszt Śledczy Kraków - Podgórze

ul. Czarnieckiego 3 w Krakowie

Termin: zbiórka potrwa do 15 maja 2014 r. 

Czytaj więcej >>

 

Wakacyjny Staż Studencki

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz siódmy organizuje projekt Wakacyjnych Staży Studenckich (WSS). Przedsięwzięcie z roku na roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów.

Podczas stażu studenci mają okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego i narodowego, w tym szeroko pojętych stosunków międzynarodowych, militarnych i pozamilitarnych aspektów bezpieczeństwa, legislacji w tym zakresie, a także analizy informacji, procesu redakcyjnego i pracy z materiałami archiwalnymi. Z naszą ofertą zwracamy się do studentów uczelni publicznych i niepublicznych, którzy ukończyli drugi rok studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, ale nie ukończyli jeszcze 30. roku życia.
Chcielibyśmy, aby jak najszersze grono studentów miało okazję przystąpić do procesu kwalifikacyjnego a najlepsi mieli szansę zdobycia doświadczeń i praktycznej wiedzy podczas stażu w BBN.
Termin przesyłania zgłoszeń aplikacji upływa 23 kwietnia 2014 r.
Szczegółowe informacje o WSS dostępne są na stronie internetowej BBN www.bbn.gov.pl.

Kontakt tel.: (22) 695-18-77; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

zdjecie wtle 851x315 20130405