/>
1-n
2-n
3-n
4-n
5-n
6-n
7-n
   

Prezentacja Uczelni

 


Zgrupowanie szkoleniowo-treningowe Zawoja 2014

Zgrupowanie szkoleniowe - maj/czerwiec 2015

Zapraszamy na studia I i II stopnia. Kraków, Katowice - rekrutacja na bezpieczeństwo wewnętrzne!

 

Perspektywy zwalczania przestępczości zorganizowanej

W dniu 8 czerwca 2015 r. o godzinie 13.00 przy ul. Rzeźnieczej 4 w Krakowie odbędzie się konferencja naukowa "Perspektywy zwalczania przestępczości zorganizowanej". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

perspektywy-zwalczania-przestepczosci-zorganizowanej

Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

Zapraszamy do rekrutacji w Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych w Krakowie oraz w Wydziale Zamiejscowym w Katowicach.

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia.

Studiuj w Krakowie

Studiuj w Katowicach

Zasady rekrutacji na rok akademicki 2015/2016

Wymagane dokumenty

Promocja raty gratis - nawet rok studiów gratis

Rekrutacja online UWAGA! Ograniczona liczba miejsc.

 

Zapraszamy na studia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia praktyczne na strzelnicy

Poniżej publikujemy zdjęcia naszych studentów podczas zajęć praktycznych na strzelnicy. Zapraszamy na krótką fotorelację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekrutacja na Studia Wyższe - Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Jeżeli szukasz ciekawego i przyszłościowego kierunku studiów i nowoczesnej uczelni,która pomoże Ci zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” to dobry wybór! Z myślą o współczesnym rynku pracy, proponujemy studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, zapewniając ciekawe i praktyczne specjalności, będące doskonałym startem do kariery w jednostkach administracji centralnej i samorządowej, służbach mundurowych i innych firmach i instytucjach odpowiadających za bezpieczeństwo publiczne i indywidualne. U nas podejmiesz naukę na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie (II stopnia), jak i licencjackie (I stopnia), które pozwolą na uzyskanie odpowiednich kompetencji.

Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie

Oferujemy również szeroki wybór studiów podyplomowych, a także kursów. Pozwolą Ci one zdobyć dodatkowe kwalifikacje m.in. w zakresie coachingu, mediacji, resocjalizacji społecznej, czy też zarządzania kryzysowego. Naszym celem jest zapewnienie każdemu studentowi jak najwyższego poziomu merytorycznego zajęć przy zachowaniu przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Dlatego stawiamy na wykładowców z doświadczeniem akademickim, ale i praktycznym – znających realia pracy w zawodach, do których przygotowują oferowany kierunek przez uczelnię: bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybierając naszą ofertę edukacyjną, możesz podjąć studia z bezpieczeństwa w Krakowie, a także postawić na studia w Katowicach. Gwarantujemy praktyczny i ciekawy program nauczania, przystosowany do realiów społeczno-politycznych – tak, jeśli chodzi o studia z bezpieczeństwa w Katowicach, a także magisterskie i licencjackie studia z bezpieczeństwa w Krakowie.

Tym, którzy zdecydują się na studia z bezpieczeństwa w Katowicach oraz Krakowie, oferujemy wiele perspektywicznych fakultetów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne, uczelnia nasza jest jedną z niewielu z tak szerokim wyborem specjalności, między innymi takich jak: zarządzanie kryzysowe, kryminalistyka i kryminologia, bezpieczeństwo państwa, kontrterroryzm i jednostki specjalne.

Jeżeli chcesz studiować bezpieczeństwo wewnętrzne w Katowicach lub Krakowie i oczekujesz doskonałych perspektyw na profesjonalną przyszłość, już teraz sprawdź szczegółowe informacje o kierunkach i przystąp do rekrutacji na naszą uczelnię! Studia u nas będą prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie pozwolą Ci zdobyć niszowe wykształcenie w poszukiwanych zawodach.