/>
1-n
2-n
3-n
4-n
5-n
6-n
7-n
   

Prezentacja Uczelni

 


Zgrupowanie szkoleniowo-treningowe Zawoja 2014

Zajęcia praktyczne na strzelnicy

Poniżej publikujemy zdjęcia naszych studentów podczas zajęć praktycznych na strzelnicy. Zapraszamy na krótką fotorelację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

Zapraszamy do rekrutacji w Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych w Krakowie oraz w Wydziale Zamiejscowym w Katowicach.

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia.

Studiuj w Krakowie

Studiuj w Katowicach

Zasady rekrutacji na rok akademicki 2015/2016

Wymagane dokumenty

Promocja raty gratis - nawet rok studiów gratis

Rekrutacja online UWAGA! Ograniczona liczba miejsc.

 

Zapraszamy na studia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015

Rok akademicki 2014/2015 w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron" rozpoczęty. Tutaj zamieszczamy fotoreportaż z Inauguracji Roku Akademickiego.

inauguracja

 

Rekrutacja na Studia Wyższe - Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Jeżeli szukasz ciekawego i przyszłościowego kierunku studiów i nowoczesnej uczelni,która pomoże Ci zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” to dobry wybór! Z myślą o współczesnym rynku pracy, proponujemy studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, zapewniając ciekawe i praktyczne specjalności, będące doskonałym startem do kariery w jednostkach administracji centralnej i samorządowej, służbach mundurowych i innych firmach i instytucjach odpowiadających za bezpieczeństwo publiczne i indywidualne. U nas podejmiesz naukę na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie (II stopnia), jak i licencjackie (I stopnia), które pozwolą na uzyskanie odpowiednich kompetencji.

Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie

Oferujemy również szeroki wybór studiów podyplomowych, a także kursów. Pozwolą Ci one zdobyć dodatkowe kwalifikacje m.in. w zakresie coachingu, mediacji, resocjalizacji społecznej, czy też zarządzania kryzysowego. Naszym celem jest zapewnienie każdemu studentowi jak najwyższego poziomu merytorycznego zajęć przy zachowaniu przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Dlatego stawiamy na wykładowców z doświadczeniem akademickim, ale i praktycznym – znających realia pracy w zawodach, do których przygotowują oferowany kierunek przez uczelnię: bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybierając naszą ofertę edukacyjną, możesz podjąć studia z bezpieczeństwa w Krakowie, a także postawić na studia w Katowicach. Gwarantujemy praktyczny i ciekawy program nauczania, przystosowany do realiów społeczno-politycznych – tak, jeśli chodzi o studia z bezpieczeństwa w Katowicach, a także magisterskie i licencjackie studia z bezpieczeństwa w Krakowie.

Tym, którzy zdecydują się na studia z bezpieczeństwa w Katowicach oraz Krakowie, oferujemy wiele perspektywicznych fakultetów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne, uczelnia nasza jest jedną z niewielu z tak szerokim wyborem specjalności, między innymi takich jak: zarządzanie kryzysowe, kryminalistyka i kryminologia, bezpieczeństwo państwa, kontrterroryzm i jednostki specjalne.

Jeżeli chcesz studiować bezpieczeństwo wewnętrzne w Katowicach lub Krakowie i oczekujesz doskonałych perspektyw na profesjonalną przyszłość, już teraz sprawdź szczegółowe informacje o kierunkach i przystąp do rekrutacji na naszą uczelnię! Studia u nas będą prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie pozwolą Ci zdobyć niszowe wykształcenie w poszukiwanych zawodach.

 

Uroczyste Rozdanie Dyplomów - Kraków 2014

W dniu 17 października 2014 r. odbyło się Uroczyste Rozdanie Dyplomów Absolwentom Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron". Zapraszamy na krótką fotorelację.

gala